• slovak
  • czech
  • flagswiss

Hypertenze a atriální fibrilace jsou hlavními rizikovými faktory mozkové příhody. Microlife AFIB je měření krevního tlaku s diagnostikou atriální fibrilace.

Atriální fibrilace (Afib) představuje rostoucí a naléhavý problém zdraví obyvatel. Afib je celosvětově nejrozšířenější onemocnění srdečního rytmu a čísla stále narůstají. Přibližně 20 % případů mozkové příhody se vyskytne u pacientů s atriální fibrilací.

Afib je často sprovázený hypertenzí a diabetes mellitus. Jako výsledek společnost Microlife vyvinula tlakoměry s implementovaným detektorem Afib. To znamená, že Afib může být iagnostikovaný v průběhu měření krevního tlaku bez větší námahy. Se zabudovanou Afib detekcí společnost Microlife splňuje nejnovější normy Evropské společnosti pro hypertenzi (ESH) v domácím monitorování krevního tlaku.

Jak pracuje patentovaná technologie Afib?

Microlife Afib (atriální fibrilace) patentovaná technologie představuje vyšetření atriální fibrilace pomocí oscilometrické metody v průběhu jednoduchého měření krevního tlaku.

Pokud je atriální fibrilace detekovaná v průběhu měření krevního tlaku, na displeji se objeví indikátor Afibu. Microlife Afib nestanovuje diagnózu, ale poskytuje důležité informace pro lékaře, který může vykonat EKG a to potvrdí fibrilaci předsíní.

Testovaná a dokázaná detekce atriální fibrilace

Microlife Afib detekuje atriální fibrilaci s vysokou přesností (citlivost 94 – 100 %, přesnost 89 – 93 %), jak je ukázané v několika porovnávacích studiích s EKG.

Afib obr1

 

Fibrilace síní a cévní mozková příhoda

 

Frost & Sullivan oceňují skutečnost, že společnost Microlife chvályhodně a strategicky investovala do výzkumu a vývoje na podporu detekce atriální fibrilace.

 

Aktuality

Ocenění za vysokou designovou kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenění Red Dot Award: Produktový Design 2018

S hrdostí Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenění Red Dot: Produktový design 2018

Číst dál...
microlife Copyright © 2021 microlife.cz - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobních údaju >>